Neptun kód Jelszó
Közraktár utca 4-6. C503. Telefon: 482-7241 Fax: 482-7255 Kezdőoldal Corvinus Egyetem Kapcsolat IN ENGLISH

Záróvizsga beosztás (alapképzés, BA), 2017. június.

A kiírásra került vizsganapokon a délelőtti vizsgák 8:45-kor, a délutáni vizsgák 13:45-kor kezdődnek. A sorrendiség tartása végett kérjük a pontos megjelenést!

A hallgató a záróvizsga tétel kidolgozása és a felelet után közvetlenül védi a szakdolgozatát.

1. bizottság - 2017. június 23.  péntek 08:45-13:00

  • Bochkoi Norbert
  • Budai Kinga
  • Fürjész Krisztina
  • Hutás Bálint Benjamin
  • Kaczmarczyk Laura Viktória
  • Kaprielian Patrik Souren
  • Szelleová Kristína
  • Taksonyi Boglárka
  • Vass Zsanett

2. bizottság – 2017 június 26. hétfő  08:45-13:00

  • Bencze Gabriella
  • Bôdy Alexandra
  • Erdeneegijn Naranhu Noel
  • Gajdács Andrea
  • Krajcz István
  • Nyári Barbara
  • Rente Martin
  • Stefanich Bettina
  • Turner Christopher Roy
  • Varga Fruzsina

 3. bizottság - 2017 június 26. hétfő  08:45-13:00

  • Balla Kamilla
  • Dinka Péter Bence
  • Dubik Mária
  • Haraszthyová Kitty
  • Horváth Hanna
  • Mosini Jawad
  • Reinitz Katalin
  • Schneider Richárd
  • Sipos Dorina
  • Somogyvári Csendike
  • Szikora Tamás

4. bizottság - 2017. június 26. hétfő 13:45-17:00

  • Baksa Dóra Éva 
  • Égner Enikô
  • Farsang Luca Orsolya
  • Gerner Ágnes Rita
  • Horváth Angéla
  • Kárpáti Dávid Imre
  • Kiss Balázs
  • Lengyel Dávid
  • Prokaj Orsolya Zita
  • Szalai Vivien

5. bizottság - 2017. június 27. kedd 08:45-13:00

  • Donkó Anna Lili
  • Tóth Máté Bence
  • Kocsis Dániel László
  • Miliczki Petra
  • Péceli Kinga Katalin
  • Péli Anna Ildikó
  • Radován Júlia
  • Stochino-Weiss Giuliano
  • Szendrei Virág Zsófia
  • Török Ádám Gábor 

6. bizottság - 2017. június 27. kedd 08:45-13:00

  • Ács Diána
  • Filetóth Roxána Ágnes
  • Hegedûs Márton
  • Horváth Orsolya Réka
  • Kiss Gréta Virág
  • Kneisz Dóra
  • Pilhoffer Zsombor
  • Rós Viktória
  • Zakhariásová Laura
  • Sztraka Andrea Teréz

7. bizottság - 2017. június 27. kedd 13:45-17:00

  • Erdész Norbert Tamás
  • Gyurcsik Vencel
  • Huszár András
  • Krasznai Réka
  • Molnár Gergô
  • Somogyi Anna Zsófia
  • Strati Evgenia
  • Tamás Dániel
  • Tárkányi Csenge
  • Topuzidu Jázmin Xénia
  • Valus Brigitta Vanessza 

8. bizottság - 2017. június 28. szerda 08:45-13:00

  • Bene Csinszka Flóra 
  • Bretus Borbála Blanka
  • Ducsai Dalma Dóra
  • Havadi-Nagy Zsálya
  • Husztik Marianna
  • Király Lívia Margit
  • Kóti Enikô
  • Maller Károly
  • Sülzen Patrick
  • Szatmári Barnabás
  • Tóth Beáta 

9. bizottság - 2017. június 28. szerda 08:45-13:00

  • Csóka Fanni
  • Csontos Bence Péter
  • Dékány Bence Bálint
  • Ferenczy Konrád
  • Hajdu Gábor
  • Lieber Kitti Brigitta
  • Mannheim Márk Mihály
  • Maslenka Fanni
  • Süveges-Szabó Anna
  • Szabó Dorottya
  • Szoboszlai Szintia
  • Vaski Violetta

© 2017 Budapesti Corvinus Egyetem, Nemzetközi Tanulmányok Intézet
1093 Budapest, Közraktár u. 4-6. V. em. 503. Telefon: (1) 482-7241 Fax: (1) 482-7255